BPDC.BE Activiteiten Clubmatch Rasspeciale met CAC 2018
 
Rasspeciale met CAC 2018 PDF Afdrukken E-mail
Geschreven door Belgian Pug Dog Club   
dinsdag, 01 mei 2018 11:25

Keurmeester/Juge/Judge: Mrs. Moïra Grant-Cook (Eire)

CAC Reu / Mâle/ Dog Fawn

Kampioenklas – Classe Champion - Championclass

10. CH. ROBINIEN’S A VIKING’S PRIDE 1 U/EX/EX CAC

BESTE REU/MEILLEUR MALE/BEST DOG / BOB / CLUBWINNER 2018

BELGISCH KAMPIOEN / CHAMPION BELGE / BELGIAN CHAMPION !

°28/06/2015 NHSB 3032602 Microchip 276098007100802

(Int Multi Ch Pugalicious Seloys Pride & Multi Ch Payaso’s Niña Del Sol)

F/E/B Dodeck J. Eig/Prop/Own Davenschot Wendy

 

CAC Teef / Femelle/ Bitch Fawn

Kampioenklas – Classe Champion - Championclass

24. CH. HATTELLA ENGLISH ROSE AT BRIGSAM 1 U/EX/EX CAC

FCI European JW ’16/ Benelux JWBe ’16 / Belgian JW’ 16 / Belgian W ’17

BELGISCH KAMPIOEN/CHAMPION BELGE/BELGIAN CHAMPION !

° 28/08/2015 KCReg AS03534302 Microchip 986100000551598

(Ch Bringiton Jimmy Choo JW & Hattella Queen Paola RCC Crufts ’13)

F/E/B Kirk Carol Eig/Prop/Own Baert-Sabbe Sammy & Brigitte

 

CAC Reu / Mâle/ Dog Black

Fokkersklas – Classe Elevage – Breedersclass

14. DE LA TOETPUGS HARLEY 1 U/EX/EX CAC

°22/09/2016 NHSB 3058167 Microship 528140000660189

(Pugbully Mr President & De La Toetpugs Bluebell)

F/E/B & Eig/Prop/Own Schop Jan Harmen

 

CAC Teef / Femelle/ Bitch Black

Openklas – Classe Ouverte - Openclass

27. ULLA-ARISHA BERJAN’S HOME 1 U/EX/EX CAC

° 14/06/2014 NHSB 2969730 Microchip 528140000566437

(Yanosch of the Karma House & Arisha Berjan’s Home)

F/E/B Magrié M. Eig/Prop/Own Pladdet-Nowakowski-Henk & Friederike

 

RESERVE CAC Reu / Mâle/ Dog Fawn

Openklas – Classe Ouverte - Openclass

05. AVSATYS MAYO MOUTARDE 1 U/EX/EX RESERVE CAC

° 22/01/2016 LOF 19327-3234 Microchip 250269500690792

(Ch Dimrost Voulez-Vous & Hellastar Andrianna))

F/E/B Thelliez Fabrizia Eig/Prop/Own Montens Christian

 

RESERVE CAC Teef / Femelle/ Bitch Fawn

Tussenklas – Classe Intermediaire - Intermediate

21. TIDEMILL MAE WEST AT BRIGSAM 1 U/EX/EX RESERVE CAC

° 01/07/2016 KCReg AT03419403 Microship 900079000121229

(Ch Briddish Callin Batton Rouge JW SHCM &

Ch Dylville Lilybeth At Tidemill JW)

F/E/B Purse Terry A. & Marsh Nigel R.

Eig/Prop/Own Baert-Sabbe Sammy & Brigitte

 

RESERVE CAC Reu / Mâle/ Dog Black

Openklas – Classe Ouverte - Openclass

13. TIDEMILL BLACK FELIX AT BRIGSAM BJCh 1 U/EX/EX RESERVE CAC

° 08/10/2015 KCReg AS04078802 Microchip 900079000121233

(Delwin’s Black Rebel At Saldawn & Tidemill Black Brigitte)

F/E/B Purse Terry A.-Marsh Nigel R.

Eig/Prop/Own Baert-Sabbe Sammy & Brigitte

 

CAC Teef / Femelle/ Bitch Black

_


Jeugdklas – Classe Jeune - Juniorclass

Teef / Femelle/ Bitch Black

26. QUEEN DORA VAN EMMA’S HOF BJCh 1 U/EX/EX

BESTE TEEF/MEILLEUR FEMELLE/BEST BITCH/BOS !

° 18/04/2017 LOSH 1251951 Microchip 981100004434276

(Pugemon Quick and Dirty & Olga)

F/E/B & Eig/Prop/Own Godschalk Petronella A.

 

 

Babyklas – Classe bébé – Minor Puppy

Reu / Mâle / Dog Fawn

-

Teef / Femelle/ Bitch Fawn

-

Reu / Mâle/ Dog Black

-

Teef / Femelle/ Bitch Black

-

Puppyklas – Classe Puppy - Puppyclass

Reu / Mâle/ Dog Fawn

-

Teef / Femelle/ Bitch Fawn

01. DE LA TOETPUGS KISS FROM A ROSE 2 VB/TP/VP

° 31/08/2017 NHSB 3095492 Microchip 528140000700315

(Pugbully Import & De La Toetpugs Cotton Candy)

F/E/B & Eig/Prop/Own Schop Jan Harmen

 

02. QUALITY GIRL VAN EMMA’S HOF 1 VB/TP/VP / BEST PUPPY

JONGSTE MOPS/LE CARLIN LE PLUS JEUNE/THE YOUNGEST PUG

° 27/09/2017 LOSH 1262792 Microchip 981100004444400

(Ahlehof Still Standing & Donna Emma For Your Love)

F/E/B & Eig/Prop/Own Godschalk Petronella A.

Reu / Mâle/ Dog Black

-

Teven / Femelles Black

-


Jeugdklas – Classe Jeune - Juniorclass

Reu / Mâle/ Dog Fawn

03. ARTHUR’S EXCALIBUR RISING BY MEGIPUGI 1 U/EX/EX

BESTE JEUGDREU/MEILLEUR JEUNE MALE/BEST JUNIOR DOG

° 06/03/2017 KCReg AV01127501 Microchip 981000010206908

(Briddish Sundance Kid With Megipugi JW ShCM

& Wilsonite Dusky Diamond)

F/E/B Thomsson Chris Eig/Prop/Own Montens Christian

 

Tussenklas – Classe Intermediaire - Intermediate

Reu / Mâle/ Dog Fawn

04. BRIGSAM PRECIOUS KALISTA’S AUGUST BJCh AFW/ABS/ABS

° 29/06/2016 LOSH 1180885 Microchip 981100004331406

(Dylville Lennox BJCh & Brigsam Kalista)

F/E/B Baert-Sabbe Sammy & Brigitte Eig/Prop/Own De Man Morgane

 

Openklas – Classe Ouverte - Openclass

Reu / Mâle/ Dog Fawn

05. AVSATYS MAYO MOUTARDE 1 U/EX/EX RESERVE CAC

° 22/01/2016 LOF 19327-3234 Microchip 250269500690792

(Ch Dimrost Voulez-Vous & Hellastar Andrianna))

F/E/B Thelliez Fabrizia Eig/Prop/Own Montens Christian

 

06. TANGETOPPEN’S FABULOUS IT IS 2 U/EX/EX

° 06/02/2016 NKK NO33452/16 Microship 578098100522331

(Nord LV Uch Euw15 Nv15 Ltv-15 WW’15 Rose’s Castiel of Tangetoppen &

Nord Uch Fijv-12 Tangetoppen’s Arising Phoenix)

F/E/B Juverud Elisabeth Eig/Prop/Own Wilmsen Inge

 

07. KIKI MOPS 3 ZG/TB/VW

° 12/06/2012 afstamming onbekend/origine inconnue

Microchip 250268710149874

(A.O. & O.I.)

F/E/B Salmon Dominique Eig/Prop/Own Blomme Odette

 

08. DYLVILLE IBIS AFW/ABS/ABS

° 22/05/2009 LOSH 1064563 Microchip 967000001213619

(Ch Yorlander Ronaldo at Tidemill & Brigsam Fientje)

F/E/B Mylemans Ingrid & Jan Eig/Prop/Own Schollaert Carla

 

Fokkersklas – Classe Elevage – Breeders class

Reu / Mâle/ Dog Fawn

09. CH. KINGAIKO LORD OF GREYSKULL1 U/EX/EX

° 13/11/2011 LOSH 1105809 Microchip 967000009274921

(Delwin’s Clinton & Hermelien Lord of Greyskull)

F/E/B & Eig/Prop/Own Montens Christian

 

Kampioenklas – Classe Champion - Championclass

Reu / Mâle/ Dog Fawn

10. CH. ROBINIEN’S A VIKING’S PRIDE 1 U/EX/EX CAC

BESTE REU/MEILLEUR MALE/BEST DOG / BOB / CLUBWINNER 2018

BELGISCH KAMPIOEN / CHAMPION BELGE / BELGIAN CHAMPION !

°28/06/2015 NHSB 3032602 Microchip 276098007100802

(Int Multi Ch Pugalicious Seloys Pride & Multi Ch Payaso’s Niña Del Sol)

F/E/B Dodeck J. Eig/Prop/Own Davenschot Wendy

 

Veteranenklas – Classe Vétéran – Veteranclass

Reu / Mâle/ Dog Fawn

11. MULTI CH HESTONITE LORD OF GREYSKULL BVCh/DVChVDH/DVCh/ FVCh/NLVCh/VW/BNLW NL’16 2 U/EX/EX

° 20/04/2008 LOSH 1038475 Microchip 981100000825358

(Amon De La Bacska & Gaea Lobke Van Shaka’s Royal Kraal)

F/E/B & Eig/Prop/Own Montens Christian

 

12. TIDEMILL ROBIN HOOD 1 U/EX/EX

BESTE VETERANENREU/MEILLEUR VETERAN MALE/BEST VETERAN DOG

BELGISCH VETERANENKAMPIOEN / CHAMPION VETERAN BELGE / BELGIAN VETERAN CHAMPION !

° 01/04/2008 KCReg AJ02822101 Microchip 981000002357271

(Stretchdown Teddy Boy & Tidemill Xsara)

F/E/B Purse Terry A. & Marsh Nigel R.

Eig/Prop/Own Baert-Sabbe Sammy & Brigitte

 

Jeugdklas – Classe Jeune - Juniorclass

Reu / Mâle/ Dog Black

-

Tussenklas – Classe Intermediaire - Intermediate

Reu / Mâle/ Dog Black

-

Openklas – Classe Ouverte - Openclass

Reu / Mâle/ Dog Black

13. TIDEMILL BLACK FELIX AT BRIGSAM BJCh 1 U/EX/EX RESERVE CAC

° 08/10/2015 KCReg AS04078802 Microchip 900079000121233

(Delwin’s Black Rebel At Saldawn & Tidemill Black Brigitte)

F/E/B Purse Terry A.-Marsh Nigel R.

Eig/Prop/Own Baert-Sabbe Sammy & Brigitte

 

Fokkersklas – Classe Elevage – Breedersclass

Reu / Mâle/ Dog Black

14. DE LA TOETPUGS HARLEY 1 U/EX/EX CAC

°22/09/2016 NHSB 3058167 Microship 528140000660189

(Pugbully Mr President & De La Toetpugs Bluebell)

F/E/B & Eig/Prop/Own Schop Jan Harmen

 

Kampioenklas – Classe Champion – Championclass

Reu / Mâle/ Dog Black

-

Veteranenklas – Classe Vétéran – Veteranclass

Reu / Mâle/ Dog Black

-

Jeugdklas – Classe Jeune - Juniorclass

Teef / Femelle/ Bitch Fawn

15. LA VIE EST BELLE OF THE PUGS STORY 1 U/EX/EX

° 03/02/2017 NHSB 3070944 Microship 528140000677737

(Cassius Passion Jack Sparrow & Nice Girls Have It Of The Pugs Story)

F/E/B & Eig/Prop/Own Van Der Horn Elvira

 

16. NOUR BELLEROPHON 2 U/EX/EX

° 28/06/2017 LOF 9 CAR 21603/0 Microchip 250268731995117

(Limisengi’s Now And Forever & Lollipop Bellerophon)

F/E/B Salingue Françoise Eig/Prop/Own Daelewijn Daniel

 

Tussenklas – Classe Intermediaire - Intermediate

Teef / Femelle/ Bitch Fawn

17. PEARL PEMBERLEY LORD OF GREYSKULL BJCh U/EX/EX

° 16/07/2016 LOSH 1181194 Microchip 981100000418092

(Seloy Heathcliff BJCh & Noushka Lord of Greyskull BJCh)

F/E/B Montens Christian Eig/Prop/Own Otlet Sylvie

 

18. BRIGSAM PRECIOUS KALISTA’S PIPPA LuxJCh/ BJCh 4 U/EX/EX

° 29/06/2016 LOSH 1180886 Microchip 981100004330874

(Dylville Lennox BJCh & Brigsam Kalista)

F/E/B Baert-Sabbe Sammy & Brigitte

Eig/Prop/Own De Bruyn-De Geyter André & Linda

 

19. TI AMO MI ABSOLUTE SMILE 3 U/EX/EX

° 29/10/2016 LOSH 1261126 Imp. Microchip 693093400027003

(Magia Fiore Fernando Vientos De Cambio & Anyuting Glazky Iz Rozy Vetrov)

F/E/B Puzanova Elena Eig/Prop/Own Godschalk Petronella A.

 

20. LIMISENGI’S POISON IVY 2 U/EX/EX

° 20/11/2016 LOSH 1185296 Microchip 972273000436497

(Tangetoppen’s Take a Hint & Limisengi’s Midsummer Night’s Dream)

F/E/B & Eig/Prop/Own Wilmsen Inge

 

21. TIDEMILL MAE WEST AT BRIGSAM 1 U/EX/EX RESERVE CAC

° 01/07/2016 KCReg AT03419403 Microship 900079000121229

(Ch Briddish Callin Batton Rouge JW SHCM &

Ch Dylville Lilybeth At Tidemill JW)

F/E/B Purse Terry A. & Marsh Nigel R.

Eig/Prop/Own Baert-Sabbe Sammy & Brigitte

 

Openklas – Classe Ouverte – Openclass

Teef / Femelle/ Bitch Fawn

22. EL JALISCO’S IREEN 2 U/EX/EX

° 22/08/2013 NHSB 3008657 Microchip 276096907041150

(El Jalisco’s Vilem & El Jalisco’s Theodora)

F/E/B Dickmann Ferdi Eig/Prop/Own Pladdet-Nowakoski Henk & Friederike

 

23. BRITTYARD’S YADE 1 U/EX/EX

FCI European W ‘16 / Benelux W Be ’16 / Belgian W ’16

° 25/09/2013 NHSB 2939766 Microchip 528140000544530

(Multi Ch Big Bubble’s Big Mac & Brittyard’s Tupelo Honey NJK)

F/E/B Sluiter Birgit Eig/Prop/Own Cloosterin-Vanden Eede Alex & Micheline

 

Fokkersklas – Classe Elevage - Breedersclass

Teef / Femelle/ Bitch Fawn

-

Kampioenklas – Classe Champion - Championclass

Teef / Femelle/ Bitch Fawn

24. CH. HATTELLA ENGLISH ROSE AT BRIGSAM 1 U/EX/EX CAC

FCI European JW ’16/ Benelux JWBe ’16 / Belgian JW’ 16 / Belgian W ’17

BELGISCH KAMPIOEN/CHAMPION BELGE/BELGIAN CHAMPION !

° 28/08/2015 KCReg AS03534302 Microchip 986100000551598

(Ch Bringiton Jimmy Choo JW & Hattella Queen Paola RCC Crufts ’13)

F/E/B Kirk Carol Eig/Prop/Own Baert-Sabbe Sammy & Brigitte

 

Veteranenklas – Classe Vétéran - Veteranclass

Teef / Femelle/ Bitch Fawn

25. CH BRITTYARD’S QASSIOPE Belg VCh 1 U/EX/EX

BESTE VETERANEN TEEF/MEILLEUR VETERAN FEMELLE/BEST VETERAN BITCH

BESTE VETERAAN/MEILLEUR VETERAN/BEST VETERAN

° 19/12/2007 NHSB 2684966 Microchip 528140000300513

(Brittyard’s Oberon & Brittyard’s Mette)

F/E/B Sluiter Birgit Eig/Prop/Own De Winter Josette

 

Jeugdklas – Classe Jeune - Juniorclass

Teef / Femelle/ Bitch Black

26. QUEEN DORA VAN EMMA’S HOF BJCh 1 U/EX/EX

BESTE TEEF/MEILLEUR FEMELLE/BEST BITCH/BOS !

° 18/04/2017 LOSH 1251951 Microchip 981100004434276

(Pugemon Quick and Dirty & Olga)

F/E/B & Eig/Prop/Own Godschalk Petronella A.

 

Tussenklas – Classe Intermediaire - Intermediate

Teef / Femelle/ Bitch Black

-

Openklas – Classe Ouverte - Openclass

Teef / Femelle/ Bitch Black

27. ULLA-ARISHA BERJAN’S HOME 1 U/EX/EX CAC

° 14/06/2014 NHSB 2969730 Microchip 528140000566437

(Yanosch of the Karma House & Arisha Berjan’s Home)

F/E/B Magrié M. Eig/Prop/Own Pladdet-Nowakowski-Henk & Friederike

 

Fokkersklas – Classe Elevage – Breedersclass

Teef / Femelle/ Bitch Black

-

Kampioenklas – Classe Champion - Championclass

Teef / Femelle/ Bitch Black

-

Veteranenklas – Classe Vétéran – Veteranclass

Teef / Femelle/ Bitch Black

28. BLACK OPALE DU CHEVALIER DE SAINT MAXIME 1 U/EX/EX

OUDSTE MOPS/LE CARLIN LE PLUS ÂGÉ/THE OLDEST PUG


° 25/08/2006 LOF 9 CAR 8979/2372 Microchip 250269600948547

(Gio Do Gio Semola & Symphonie Du Domaine D’Osiris)

F/E/B Crosnier Maryse & Julie Eig/Prop/Own Bauduin-Charlier Myriam

 

De mooiste gezelschapsmops / Le plus beau carlin de compagnie / The most beautiful companion pug

07. KIKI MOPS

°12/06/2012 afstamming onbekend/origine inconnue

Microchip 250268710149874

(A.O. & O.I.)

F/E/B Salmon Dominique Eig/Prop/Own Blomme Odette

 

De mops met de mooiste krulstaart / Le carlin à la plus belle queue en tire-bouchon / Pug with the most beautiful curly tail

07. KIKI MOPS

°12/06/2012 afstamming onbekend/origine inconnue

Microchip 250268710149874

(A.O. & O.I.)

F/E/B Salmon Dominique Eig/Prop/Own Blomme Odette

 

Juniorhandling

-


Koppels – Couples - Braces

1. TIDEMILL ROBIN HOOD & CH HATTELLA ENGLISH ROSE AT BRIGSAM

Eig/prop/own Baert-Sabbe Sammy & Brigitte

 

Groepen – Groupes – Teams

1. LORD OF GREYSKULL (fawn) 1e

met/avec/with

- MULTI CH HESTONITE LORD OF GREYSKULL

- CH. KINGAIKO LORD OF GREYSKULL

- AVSATYS MAYO MOUTARDE

- ARTHUR’S EXCALIBUR RISING BY MEGIPUGI

 

2. BRIGSAM (fawn) 2e

met/avec/with

- TIDEMILL ROBIN HOOD

- TIDEMILL MAE WEST AT BRIGSAM

- CH HATTELLA ENGLISH ROSE AT BRIGSAM

 

Nakomelingenklas – Lots d’ élevage – Progeny class

-

Laatst aangepast op dinsdag, 01 mei 2018 13:07
 

Deze website kwam tot stand met medewerking van :

Banner
 
welkom-bpdc.gif

Wie is online?

We hebben 15 gasten online