BPDC.BE Shows Binnenland Leuven 2016
 
Leuven 2016 PDF Afdrukken E-mail
Geschreven door Belgian Pug Dog Club   
maandag, 31 oktober 2016 10:52

Keurmeester/Juge/Judge Mevr Mme. Mrs Van Brempt M. (B)

ZWART/NOIR/BLACK

REUEN/MALES/DOGS

Jeugdklas/cl jeune/Juniorclass

TIDEMILL BLACK FELIX AT BRIGSAM 1 U/EX/EX BESTE JEUGD/MEILLEUR JEUNE/BEST JUNIOR

SELECTED BY BEST JUNIORS IN SHOW

(Delwin's Black Rebel at Saldown & Tidemill Black Brigitte)

F/E/B Purse-Marsh Terry & Nigel Eig/Prop/Own Baert-Sabbe Sammy & Brigitte

 

Openklas/cl ouverte/openclass

DE LA TOETPUGS BOEDHA 1 U/EX/EX RESERVE CAC

(Knigge Vom Sachsen Adel & Yentle Vom Ulmer Haus)

F/E/B Schop Jan Eig/Prop/Own Van Der Heyden Louisa

 

Kampioenklas/cl champion/championclass

DOMINO EFFECT ZABULON 1 U/EX/EX CAC/CACIB/BOS

(Mixtail's Mc Black Gordon & Multi Ch Tagritania Bisous My Belle Dominique)

F/E/B Dronova Katarina Eig/Prop/Own Dodeck Julia

 

ZWART/NOIR/BLACK

TEVEN/FEMELLES/BITCHES

Minor Puppy

MILLESIME OF THREE LOVE ANGEL 1 VB/TP/VP

(Ch Sweetsonnet Rusty James & Quentchen Vom Sachsen Adel)

F/E/B Planque Laetitia F/E/B Hollestelle Ludovic & Dumont Ange

 

Tussenklas/cl intermediaire/intermediaite

OLGA 1 ZG/TB/VW

(Ivan Eburonicim  & Ushi)

F/E/B & Eig/Prop/Own Godschalk Petronella

 

Openklas/cl ouverte/openclass

LAMBORGINA LORD OF GREYSKULL 1 ZG/TB/VW

(Multi Ch Hestonite Lord of Greyskull & Ch Iberique Lord of Greyskull)

F/E/B & Eig/Prop/Own Montens Christian

 

FAWN

REUEN/MALES/DOGS

Minor Puppy

BRIGSAM PRECIOUS KALISTA'S AUGUST

(Bel JCh Dylville Lennox & Brigsam Kalista)

F/E/B Baert-Sabbe Sammy & Brigitte Eig/Prop/Own De Man Morgane

 

LIMISENGI'S PASS THE DUTCHIE 1 VB/TP/VP BESTE MINOR PUPPY/MEILLEUR MINOR PUPPY/BEST MINOR PUPPY

BEST MINOR PUPPY IN SHOW

(Limisengi's Nickelback & Snugglepug Nordic Star)

F/E/B Wilmsen Inge Eig/Prop/Own Wilmsen Inge & Deneweth Jolien

 

MALBROUCK DU VAL D'HERMES 3 VB/TB/VP

(Hugo My Dog Du Bouddha Du Soleil Levant & Idylle Divine Des Terres Etoilées)

$F/E/B Wanderlich Pascale Eig/Prop/Own Hollestelle Ludovic & Dumont Ange

 

Puppyklas/ckl puppy/puppyclass

TANGETOPPEN'S FABULOUS IT IS 1 VB/TP/VP BESTE PUP/MEILLEUR PUPPY/BEST PUPPY

4 e BEST PUPPY IN SHOW

(Multi Ch Rose's Castiel of Tangetoppen & Multi Ch Ta)

F/E/B Juvered Elisabeth Eig/Prop/Own Wilmsen Inge & Deneweth Jolien

 

Jeugdklas/cl jeune/Juniorclass

FRANTSUZKIY POTSELUY BARBADOS 1 U/EX/EX

(Chubby Cheeks New Midnight Poison & Ormella Mamiart's Kievskoy Rusi)

F/E/B Kodatskaya A Eig/Prop/Own Planque Laetitia

 

Tussenklas/cl intermediaire/intermediaite

LEO 3 ZG/TB/VW

(?&?)

F/E/B Tacmic Eig/Prop/Own Deurbroeck Adrien & Kotec Vinciane

 

LIMISENGI'S NICKELBACK 2 ZG/TB/VW

(Kingpoint Wannabe Tangetoppen's Limisengi's Limelight)

F/E/B Wilmsen Inge Eig/Prop/Own Wilmsen Inge & Lurken Sylvia

 

ROBINIEN'S AWESOME ATTALOS 1 ZG/TB/VW

(Multi Ch Pugalicious Seloy's Pride & Multi Ch Payaso's Nina Del Sol)

F/E/B & Eig/Prop/Own Dodeck Julia

 

Openklas/cl ouverte/openclass

KEEN THINKER'S BENJAMIN BAM BAM BLITZ 1 U/EX/EX CAC/RESERVE CACIB

(Multi Ch Kingpoint Wannabe Tangetoppen's & Ch Sophie Vom Beusloe)

F/E/B Koch Christian Eig/Prop/Own Dodeck Julia

 

Kampioenklas/cl champion/championclass

SWEETSONNET RUSTY JAMES 1 U/EX/EX RESERVE CAC

(Diabolbric's The Player & Rose's Angel Wings)

F/E/B Martinez Roman Verginia Eig/Prop/Own Planque Laetitia

 

Veteranenklas/cl vétéran/veteran class

HESTONITE LORD OF GREYSKULL 1 U/EX/EX

(Amon De La Bacska & Gaea Lobke V Shaka's Royal Kraal)

F/E/B & Eig/Prop/Own Montens Christian

 

FAWN

TEVEN/FEMELLES/BITCHES

Minor Puppy

MILLION LADY BELLEROPHON 1 VB/TP/VP

(Now And Forever Limisengi's & Honorable Mercredi Bellerophon)

F/E/B Salinque Nicolas Eig/Prop/Own Hollestelle Ludovic & Dumont Ange

 

PEARL PEMBERLEY LORD OF GREYSKULL 2 VB/TP/VP

(Bel Jch Seloy Heatcliff & BjCh Noushka Lord Of Greyskull)

F/E/B Montens Christian Eig/Prop/Own Oltlet Sylvie

 

Puppyklas/ckl puppy/puppyclass

MONTES AURI LESLIE VELVET ROSE 1 VB/TP/VP

(Blaque Winsome Stirrin Up Trouble & Montes Auri Pretty Lady)

F/E/B Chekatenko Elena Eig/Prop/Own Wilmsen Inge & Deneweth Jolien

 

OPEN HEART LAKE OF SWEET DREAMS 2 VB/TP/VP

(Life Guard Pallor Pal & Flash Of Joy Dame Nature Olivia)

F/E/B Slyusareva E Eig/Prop/Own De Peus Steffi

 

PIEN VAN EMMA'S HOF 3 VB/TP/VP

(Napoleon 1 Lord Of Greyskull & Ushi)

F/E/B & Eig/Prop/Own Godschalk Petronella

 

Jeugdklas/cl jeune/Juniorclass

DONNA EMMA FOR YOUR LOVE 1 U/EX/EX

(Tsarstvo Gnomov Mikilanglo & Anyutiny Glazki Iz Rozi Vetrov)

F/E/B Puzanova Elena Eig/Prop/Own  Godschalk Petronella

 

Tussenklas/cl intermediaire/intermediaite

LIMISENGI'S NO CURE FOR CRASY 1 U/EX/EX CAC/CACIB/BOB

(Kingpoiint Wannabe Tangetoopen & Limisengi's Midsummer Night's Dream)

F/E/B Wilmsen Inge Eig/Prop/Own Wilmsen Inge & Deneweth Jolien

 

PLUCH PANDA ANGEL'S ROSE 3 ZG/TB/VW

(Teddy Bear Gift Of God's Angel's Rose & Panda Winner Angel's Rose)

F/E/B Poshelyuznava A Eig/Prop/Own De Peus Steffi

 

ROBINIEN'S AWESOME ANDREA 2 U/EX/EX RESERVE CAC/RESERVE CACIB

(Multi Ch Pugalicious Seloy's Pride & Multi Ch Payaso's Nina Del Sol)

F/E/B & Eig/Prop/Own Dodeck Julia

 

Openklas/cl ouverte/openclass

BRITTTYARD'S YADE 1 U/EX/EX

(Multi Ch Big Bubble's Big Mac & Brittyard's Tupelo Honey)

F/E/B Sluiter Birgit Eig/Prop/Own Cloosterin-Vanden Eede Alex & Micheline

 

KHEILA LORD OF GREYSKULL 2 ZG/TB/VW

(Ch Hestonite Lord of Greyskull & Lucky Star's Unique Starlet)

F/E/B Montens Christian Eig/Prop/Own Oltlet Sylvie

 

Veteranenklas/cl vétéran/veteran class

HINA LORD OF GREYSKULL 1 U/EX/EX BESTE VETERAAN/MEILLEUR VETERAN/BEST VETERAN

(Amon De La Bacska & Gaea Lobke V Shaka's Royal Kraal)

F/E/B & Eig/Prop/Own Montens Christian

Laatst aangepast op maandag, 31 oktober 2016 13:38
 

Deze website kwam tot stand met medewerking van :

Banner
 
mopsenwandeling20021.jpg

Wie is online?

We hebben 11 gasten online