BPDC.BE Shows Binnenland Moeskroen 2017
 
Moeskroen 2017 PDF Afdrukken E-mail
Geschreven door Belgian Pug Dog Club   
woensdag, 01 maart 2017 19:04

Keurmeester/Juge/Judge Dhr. M. Mr Kelveri-Philippou. (CY)

ZWART/NOIR/BLACK

REUEN/MALES/DOGS

Puppyklas/ckl puppy/puppyclass

ANGEL'S CHARM FOREVER AFW/ABS/ABS

(Wincastle Enrico Attention To Me & Hag-Ir Patricia)

F/E/B Kuznetsova Elena Eig/Prop/Own De Cecco Cecile

 

Jeugdklas/cl jeune/Juniorclass

WILD PUG'S DREAM BOY ROCKS THE RING 1 U/EX/EX BESTE JEUGD/MEILLEUR JEUNE/BEST JUNIOR /BOS

(Ch Flash of Joy Nikon & Ch Wild Pugs Black Pearl)

F/E/B & Eig/Prop/Own Tolman Nicole

 

Openklas/cl ouverte/openclass

J.CHARLIE DES PETITS GEURRIERS TANG 1 U/EX/EX CAC

(Vegas Vom Sachsen Adel & Hermine D'Amour Du Temple Ming Kee)

F/E/B & Eig/Prop/Own Deschamps Mickael

 

JOE-POP DES PETITS GEURRIERS TANG 2 U/EX/EX RESERVE CAC

(Vegas Vom Sachsen Adel & Hermine D'Amour Du Temple Ming Kee)

F/E/B Deschamps Mickael Eig/Prop/Own Cordier Francoise

 

JOHN LE ROUGE DE LA SCHUMERAIE AFW/ABS/ABS

(Ch Vegas Black Jack Vom Sachsen Adel & Diabolbric's La Bandolera)

F/E/B & Eig/Prop/Own De Cecco Cecile

 

ZWART/NOIR/BLACK

TEVEN/FEMELLES/BITCHES

Puppyklas/ckl puppy/puppyclass

MAGDALENA DES PETTS GEURRIERS TANG 1 VB/TP/VP BESTE PUP/MEILLEUR PUPPY/BEST PUPPY

(Tangetoppen's Pole Position & Iseult De La Schumeraie)

F/E/B & Eig/Prop/Own Deschamps Mickael

 

Jeugdklas/cl jeune/Juniorclass

MANUSHI DE TERRES DE NABREUS 1 U/EX/EX

(Baba Henira Punch In Face & Fran De Zamour Au Bois Des Loups)

F/E/B Cordier David Eig/Prop/Own Albrecht Ivonne

 

WINCASTLE TERRA WINNER 2 U/EX/EX

(Verhosan Harverst For Wincastle & Laveng Rainbow Dream)

F/E/B Vendina Margarita Eig/Prop/Own Albrecht Ivonne

 

Openklas/cl ouverte/openclass

JOYCE D'AMOUR DE TEMPLE MING KEE 1 U/EX/EX RESERVE CAC

(Ch One Way Ticket Vom Sachesen Adel & Graciuse Perle Noir D'Amour Du Temple Ming Kee)

F/E/B Landry Christine Eig/Prop/Own Aspeslagh Stephanie

 

ULLA BERJAN'S HOME 2 U/EX/EX

(Yanosch Of The Karma House & Arisha Berjan's Home)

F/E/B Magrie A Eig/Prop/Own Pladdet Henk

 

Kampioenklas/cl champion/championclass

ISEULT DE LA SCHUMERAIE 1 U/EX/EX CAC / CACIB / BOB

( Periwinkle's All Jazzed Up Louie & Ch Follow Me My Doudou De La Schumeraie)

F/E/B De Cecco Cecile Eig/Prop/Own Deschamps Mikael

 

Veteranenklas/cl vétéran/veteran class

DIEM HANH DE LA BASCKA 1 U/EX/EX BESTE VETERAAN / MEILLUER VETERAN/BEST VETERAN

(Berlioz de L'Ere Du Meiji & Una-Bella De L'Epine A Miel)

F/E/B Chagnard Fernand Eig/Prop/Own Delaval Helene

 

FAWN

REUEN/MALES/DOGS

Puppyklas/ckl puppy/puppyclass

LIMISENGI'S PASS THE DUTCHIE 1 VB/TP/VP

(Lmisengi's Nickelback & Snugglepug Nordic Star)

F/E/B Wilmsen Inge Eig/Prop/Own Sax Boris

 

Jeugdklas/cl jeune/Juniorclass

DE LOS NINIOS POWERPLAY AFW/ABS/ABS

(Ch Storybook's Perfect Caper & Ch Blaque's Blonde Bombshell)

F/E/B Chetvergova Tatiana Eig/Prop/Own De Cecco Cecille

 

Openklas/cl ouverte/openclass

H'ALDO DU JARDIN D'ELAUNE 1 U/EX/EX

(Athos Des Princes De Kazan & Fidji-Bella Black De Ch De St Maxime)

F/E/B Mebtouche et Lagreve Ramdane Eig/Prop/Own Cordier Francoise

 

SELOY HEATCLIFF 2 U/EX/EX

(Ch Seloy Pepmarch & Ch Marquardsen Hyancinth)

F/E/B Seloy Birgit EigProp/Own Delaval Helene

 

Kampioenklas/cl champion/championclass

CH CALAQUENDI NEBUCHADNEZZAR JW 2 U/EX/EX RESERVE CAC

(Ch Passionelle Texas Ranger at Dimrost Jw & Ch Barryann Jude Of Robippa)

F/E/B & Eig/Prop/Own Hill ALexandra & Lucy

 

FLASH OF JOY BOMBARDIER 3 U/EX/EX

(Storybook's Perfect Caper & Persik Bis Smak Bel Ami Viktoria)

F/E/B Brylkova N Eig/Prop/Own Tolman Nicole

 

TANGETOPPEN'S POLE POSITION DIT PETRVS 1 U/EX/EX CAC  /CACIB

(Tangetoppen's Xcusive Rolex & Tangetoppen's Sunny Copacabana)

F/E/B Olsen Elisabeth Eig/Prop/Own Deschamps Mikael

 

FAWN

TEVEN/FEMELLES/BITCHES

Puppyklas/ckl puppy/puppyclass

MICHI MICHIKO DE LA GLOIRE DE FEBUS AFW/ABS/ABS

(Dimrost Voulez Vous & Moniferentes Zemfira)

F/E/B Lefevre Elena Eig/Prop/Own Cordier Francoise

 

MINNIE D'AMOUR DE TEMPLE MING KEE 2 VB/TP/VP

(Ch One Way Ticket Vom Sachesen Adel & Roly Poly Vom Sachsen Adel)

F/E/B Landry Christine Eig/Prop/Own Aspeslagh Stephanie

 

SHANTI WROBLEWSKI REWIR 1 VB/TP/VP

(Montes Auri Yustas Impisch Smile & Ch Allison Lillia  Wroblewski)

F/E/B Kalinowska Katarzyna Eig/Prop/Own Deleval Helene

 

Jeugdklas/cl jeune/Juniorclass

PARTY GIRL OF PRELUDE 1 U/EX/EX

(Odil Of Predlude & Ch Del Sur Andalusi Marta Damars)

F/E/B Monissen Nancy Eig/Prop/Own Wilryckx Yves

 

Openklas/cl ouverte/openclass

BRITTYARD'S YADE 2 U/EX/EX

(Big Bubble's Big Mac & Brittyard's Tuppello Honey)

F/E/B Sluiter Birgit Eig/Prop/Own Cloosterin-Vanden Eede Alex & Micheline

 

EL JALISCO'S IREEN 1 U/EX/EX RESERVE CAC

(El Jalisco's Vilem & El Jalisco's Theodora)

F/E/B Dickmann Ferdi Eig/Prop/Own Pladdet Henk

 

Kampioenklas/cl champion/championclass

LOLLA LITA DOLL DE LA GLOIRE DE FEBUS 1 U/EX/EX CAC / RESERVE CACIB

(Jack Pot Magic Guise & Blonda Grace  Sunny Valley)

F/E/B & Eig/Prop/Own Deleval Elena

Laatst aangepast op woensdag, 01 maart 2017 20:15
 

Deze website kwam tot stand met medewerking van :

Banner
 
Waterpret.jpg

Wie is online?

We hebben 196 gasten online