BPDC.BE Shows Binnenland Weelde 2017
 
Weelde 2017 PDF Afdrukken E-mail
Geschreven door Belgian Pug Dog Club   
woensdag, 01 maart 2017 20:19

Keurmeester/Juge/Judge Dhr. M. Mr Roosenboom P. (B)

FAWN

REUEN/MALES/DOGS

Puppyklas/ckl puppy/puppyclass

BRIGSAM PRECIOUS KALISTA'S AUGUST 1 VB/TP/VP

(Bel JCh Dylville Lennox BJCh & Brigsam Kalista)

F/E/B Baert-Sabbe Sammy & Brigitte Eig/Prop/Own Leyabert Dany-De Man Morgane

 

Jeugdklas/cl jeune/Juniorclass

LIMISENGI'S PASS THE DUTCHIE 1 U/EX/EX BESTE JEUGD / MEILLEUR JEUNE / BEST JUNIOR

(Lmisengi's Nickelback & Snugglepug Nordic Star)

F/E/B Wilmsen Inge Eig/Prop/Own Sax Boris

 

Tussenklas/cl intermediaire/intermediaite

ROBINIEN'S AWESOME ATTALOS 1 U/EX/EX

(Pugalicious Seloy's Pride & Payaso's Nina Del Sol)

F/E/B & Eig/Prop/Own Dodeck Julia

 

Openklas/cl ouverte/openclass

LIMISENGI'S NICKELBACK 1 U/EX/EX

(Kingpoint Wannabe Tangetoppen's Limisengi's Limelight)

F/E/B Wilmsen Inge Eig/Prop/Own Wilmsen Inge & Lurken Sylvia

 

Kampioenklas/cl champion/championclass

FLASH OF JOY BOMBARDIER 2 U/EX/EX RESERVE CAC

(Storybook's Perfect Caper & Persik Bis Smak Bel Ami Viktoria)

F/E/B Brylkova N Eig/Prop/Own Tolman Nicole

 

DE LOS NINIOS BUFFALO BILL 1 U/EX/EX CAC

(Blaque's Californication & Blaque's Blonde Bombshell)

F/E/B Chetvergova Tatiana Eig/Prop/Own Verwaart Moniek

 

LEWIS FROM THE SECOND CORNER 3 U/EX/EX

(Ch Xoltan Vom Ulmer Haus & Jeltje Hetske Fan Allemastate)

F/E/B & Eig/Prop/Own Jansen Esther

 

FAWN

TEVEN/FEMELLES/BITCHES

Puppyklas/cl puppy/puppyclass

BRIGSAM PRECIOUS KALISTA'S PIPPA 1 VB/TP/VP BESTE PUPPY / MELLEUR PUPPY / BEST PUPPY

(Bel JCh Dylville Lennox & Brigsam Kalista)

F/E/B Baert-Sabbe Sammy & Brigitte Eig/Prop/Own De Bruyn-De Geyter André & Linda

 

PEARL PEMBERLEY LORD OF GREYSKULL 2 VB/TP/VP

(Seloy Heatcliff & Nouska Lord Of Greyskull)

F/E/B Montens Christian Eig/Prop/Own Otlet Sylvie

 

Jeugdklas/cl jeune/Juniorclass

OPEN HEART LAKE OF SWEET DREAMS 1 U/EX/EX

(Life Guard's Pallor Pal & Flash Of Joy Dame Nature Oliva)

F/E/B Slyusareva E.N. Eig/Prop/Own De Peus Steffi

 

PARTY GIRL OF PRELUDE 2 ZG/TB/VW

(Odil Of Prelude & Ch Del Sur Andalusi Marta Damars)

F/E/B Monnissen Nacy Eig/Prop/Own Wilryckx Yves

 

Tussenklas/cl intermediaire/intermediaite

HATTELLA ENGLISH ROSE AT BRIGSAM EUR JCH/ BJW / BENELUX JW 1 U/EX/EX CAC / CACIB /BESTE TEEF/ MEILLEUR FEMELLE/ BEST BITCH / BOS

(Ch Bringiton Jimmy Choo Jw & Hattella Englisch Rose At Brigsam)

F/E/B Kirk Carol Eig/Prop/Own Baert-Sabbe Sammy & Brigitte

 

ROBINIEN'S AWESOME ANDREA 2 ZG/TB/VW

(Pugalicious Seloys Pride & Payaso's Nina Del Sol)

F/E/B & Eig/Prop/Own Dodeck Julia

 

ZWART/NOIR/BLACK

REUEN/MALES/DOGS

Jeugdklas/cl jeune/Juniorclass

WILD PUG'S DREAM BOY ROCKS THE RING 1 U/EX/EX

(Ch Flash of Joy Nikon & Ch Wild Pugs Black Pearl)

F/E/B & Eig/Prop/Own Tolman Nicole

 

Tussenklas/cl intermediaire/intermediaite

WINCASTLE LAMOUR VICTOIRE TOUJOURS 1 U/EX/EX CAC / CACIB / BESTE REU /MEILLEUR MALE/ BEST DOG / BOB

(Verhosan Wincastle Harvest For Wincastle & Angel's Charm Nostra Vinkasle)

F/E/B Vendina Margarita Eig/Prop/Own Cayman Febe

 

TIDEMILL BLACK FELIX AT BRIGSAM 2 ZG/TB/VW

(Delwin's Black Rebel at Saldown & Tidemill Black Brigitte)

F/E/B Purse-Marsh Terry & Nigel Eig/Prop/Own Baert-Sabbe Sammy & Brigitte

 

Kampioenklas/cl champion/championclass

DOMINA EFFECT ZABULON 1 U/EX/EX RESERVE CAC

(Mixtail's Mc Black Gordon & Ch Tagritania Bisous Ma Belle Dominique)

F/E/B Dronova Katerina Eig/Prop/Own Dodeck Julia

 

ZWART/NOIR/BLACK

TEVEN/FEMELLES/BITCHES

Jeugdklas/cl jeune/Juniorclass

WINCASTLE OMELI 1 U/EX/EX

(Verhosan Harvest For Wincastle & Frantsuzkiy Potseluy Fantasy In Black)

F/E/B Vendina Margerita Eig/Prop/Own Cayman-Goossens Febe & Glenn

 

IRISKA RINGELMANN HAUS  4 ZG/TB/VW

(Intar Saviaar Treasure Haus & Flash Of Joy Esma)

F/E/B Ringelmann-Lange Olga Eig/Prop/Own Cayman-Van Laere Pascal

 

MANUSHI DE TERRES DE NABREUS 2 U/EX/EX

(Baba Henira Punch In Face & Fran De Zamour Au Bois Des Loups)

F/E/B Cordier David Eig/Prop/Own Albrecht Ivonne

 

WINCASTLE TERRA WINNER 3 U/EX/EX

(Verhosan Harverst For Wincastle & Laveng Rainbow Dream)

F/E/B eVendina M Eig/Prop/Own Albrecht Ivonne

 

Tussenklas/cl intermediaire/intermediaite

CHEYENNE FROM THE SECOND CORNER 1 ZG/TB/VW

(Ch Federico Vom Ulmer House & Jeltje Hetske Fan Allemastate)

F/E/B & Eig/Prop/Own Jansen Esther

 

Kampioenklas/cl champion/championclass

CANTRAVIESO ALEXIS AFW/ABS/ABS

(Ch Celi's N Roku Woody At Cedar Ridge & Ch Cantravieso Reina House Of Steinbruck)

F/E/B Michal Farys Eig/Prop/Own Cordier David

 

Veteranenklas/cl vétéran/veteran class

BEL LUX INT CH BRIGSAM HEBE CW'11 / EuroVCh / Benelux VW/ 1 U/EX/EX BESTE VETERAAN / MEILLEUR VETERAN/ BEST VETERAN

(Ch Farwest Du Petit Khingan & Tidemill Black Zerlina)

F/E/B & Eig/Prop/Own Baert-Sabbe Sammy & Brigitte

 

 

............................................................................................................................................................................................................................

Laatst aangepast op zondag, 26 maart 2017 09:54
 

Deze website kwam tot stand met medewerking van :

Banner
 
King.jpg

Wie is online?

We hebben 195 gasten online