BPDC.BE Shows Binnenland Antwerpen 2017
 
Antwerpen 2017 PDF Afdrukken E-mail
Geschreven door Belgian Pug Dog Club   
zondag, 07 mei 2017 15:48

Keurmeester/Juge/Judge Mevr. Mme. Mrs Pereskokova I.V. (RU)

FAWN

REUEN/MALES/DOGS

Minor Puppy

LIMISENGI'S PHANTOM OF THE OPERA 1 VB/TP/VP

(Tangetoppen's Take A hint & Limisengi's Midsummer Night's Dream)

F/E/B & Rig/Prop/Own Wilmsen Inge

 

Puppyklas/ckl puppy/puppyclass

ZUMA'S HYPNOTIZER AFW/ABS/ABS

(Ch Pugengeris Lord Gillingham & Zuma's Miss Millie Vanilli)

F/E/B Larsson Andersson Susanne Magnus Eig/Prop/Own Thelliez Fabrizia

 

Jeugdklas/cl jeune/Juniorclass

BRIGSAM PRECIOUS KALISTA'S AUGUST 2 ZG/TB/VW

(Bel JCh Dylville Lennox BJCh & Brigsam Kalista)

F/E/B Baert-Sabbe Sammy & Brigitte Eig/Prop/Own Leyabert Dany-De Man Morgane

 

TANGETOPPEN'S FABULOUS IT IS 1 U/EX/EX BOB

(Multi Ch Rose's Castiel  of Tangetoppen & Ch Nord U Tangetoppen's Arising Phoenix)

F/E/B Juverud Elisabeth Eig/Prop/Own Wilmsen Inge

 

Openklas/cl ouverte/openclass

KINGAIKO LORD OF GREYSKULL 2 ZG/TB/VW

(Delwin's Clinton & Hermelien Lord of Greyskull)

F/E/B & Eig/Prop/Own Montens Christian

 

SELOY HEATHCLIFF 1 U/EX/EX RESERVE CAC/RESERVE CACIB

(Ch Seloy Pepmarch & Ch Marquardsen Hyacinth)

F/E/B Seloy Birgit Eig/Prop/OWn Deleval Hélene

 

Kampioenklas/cl champion/championclass

CH. DE LOS NINIOS BUFFALO BILL 1 U/EX/EX CAC/CACIB

(Blaque's Californication & Blaque's Blonde Bombshell)

F/E/B Chetvergova Tatiana Eig/Prop/Own Verwaart Moniek

 

CH. DIMROST VOULEZE VOUS AFW/ABS/ABS

(Ch Pugalicious Provocateur & Ch Chushiemao Lady Zsa Zsa at Dimrost)

F/E/B Fox Joan Eig/Prop/Own Thelliez Fabrizia

 

FAWN

TEVEN/FEMELLES/BITCHES

Minor Puppy

LIMISENGI'S POISON IVY 1 VB/TP/VP BEST MINOR PUPPY

(Tangetoppen's Take A hint & Limisengi's Midsummer Night's Dream)

F/E/B & Rig/Prop/Own Wilmsen Inge

 

Jeugdklas/cl jeune/Juniorclass

BRIGSAM PRECIOUS KALISTA'S PIPPA 3 ZG/TB/VW

(Bel JCh Dylville Lennox & Brigsam Kalista)

F/E/B Baert-Sabbe Sammy & Brigitte Eig/Prop/Own De Bruyn-De Geyter André & Linda

 

OPEN HEART LAKE OF SWEET DREAMS 2 U/EX/EX

(Life Guard's Pallor Pal & Flash Of Joy Dame Nature Oliva)

F/E/B Slyusareva E.N. Eig/Prop/Own De Peus Steffi

 

PEARL PEMBERLEY LORD OF GREYSKULL 4 ZG/TB/VW

(Seloy Heatcliff & Nouska Lord Of Greyskull)

F/E/B Montens Christian Eig/Prop/Own Otlet Sylvie

 

SHANTI WROBLEWSKI REWIR 1 U/EX/EX BOS

(Montes Auri Yustas Impish Smile & Ch Allison Lillia Wroblewski Rewir)

F/E/B Kalinowska Katarzyna Eig/Prop/Own Deleval Hélene

 

Tussenklas/cl intermediaire/intermediaite

HATTELLA ENGLISH ROSE AT BRIGSAM EUR JCH/ BJW / BENELUX JW 1 U/EX/EX RESERVE CAC

(Ch Bringiton Jimmy Choo Jw & Hattella Queen Paola RCC Crufts '13)

F/E/B Kirk Carol Eig/Prop/Own Baert-Sabbe Sammy & Brigitte

 

Openklas/cl ouverte/openclass

EL JALISCO'S IREEN 1 U/EX/EX CAC/CACIB

(El Jalisco's Vilem & El Jalisco's Theodora)

F/E/B Dickmann Ferdi Eig/Prop/Own Pladdet Henk

 

NOUSHKA LORD OF GREYSKULL 2 U/EX/EX

(Kingaiko Lord of Greyskull & Multi Ch Hira Lord of Greyskull)

F/E/B & Eig/Prop/Own Montens Christian

 

ZWART/NOIR/BLACK

REUEN/MALES/DOGS

Tussenklas/cl intermediaire/intermediaite

TIDEMILL BLACK FELIX AT BRIGSAM 1 U/EX/EX RESERVE CAC

(Delwin's Black Rebel at Saldown & Tidemill Black Brigitte)

F/E/B Purse-Marsh Terry & Nigel Eig/Prop/Own Baert-Sabbe Sammy & Brigitte

 

WILD PUG'S DREAM BOY ROCKS THE RING AFW/ABS/ABS

(Ch Flash of Joy Nikon & Ch Wild Pug's Black Pearl)

F/E/B & Eig/Prop/Own Tolman Nicole

 

Openklas/cl ouverte/openclass

DE LA TOETPUGS BOEDHA 1 U/EX/EX CAC

(Knigge vom Sachsen Adel & Yentle vom Ulmer Haus)

F/E/B Schop Jan Eig/Prop/Own Van Der Heyden Louisa

 

JOXER -LE-MAGNIFIQUE DES SEGNEURS DE PEMPERLEY

(Blizzard Black Velour du Chevalier de St Maxime & Diem Hanh de la Bacska)

F/E/B Deleval Hélene Eig/Prop/Own Moreau Alexandre

 

ZWART/NOIR/BLACK

TEVEN/FEMELLES/BITCHES

Jeugdklas/cl jeune/Juniorclass

DARK BUTTERFLY MOKA 1 U/EX/EX

(Hiron Blackjack de la Schumeraie & Ilona des Carco's Bulls)

F/E/B Mahieu Gillian Eig/Prop/Own Coste Marie

 

DARK BUTTERFLY MYSTIC EEVEE  2 U/EX/EX

(Hiron Blackjack de la Schumeraie & Ilona des Carco's Bulls)

F/E/B & Eig/Prop/Own Mahieu Gillian

 

Openklas/cl ouverte/openclass

ULLA BERJANS HOME 1 U/EX/EX CAC/RESERVE CACIB

(Yanosch of the Karma House & Arisha Berjan's Home)

F/E/B Magrie A Eig/Prop/Own Pladdek Henk

 

Veteranenklas/cl vétéran/veteran class

DIEM HANH DE LA BACSKA 1 U/EX/EX BESTE VETERAAN/MEILLEUR VETERAN/BEST VETERAN

(Berlioz de l'Ere du Meiji & Una Bella de l'Epine a Miel)

F/E/B Chagnard Fernand Eig/Prop/Own Deleval Hélene

Laatst aangepast op dinsdag, 05 september 2017 13:02
 

Deze website kwam tot stand met medewerking van :

Banner
 
Amelie.jpg

Wie is online?

We hebben 3 gasten online